Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Про компанію

Про компанію

Вас вітає компанія «Альта - Профіль Україна» – перший вітчизняний виробник якісного сайдингу. Свою діяльність ми розпочали 17 років тому і з того часу з компанії - експортера фасадних матеріалів ми перетворились на повнофункціональне виробництво з широкою дилерською мережею по всій Україні.
Наша продукція відповідає світовим стандартам якості, що підтверджують відповідні сертифікати та дозвільні документи. Ми піклуємось про якість кожної панелі і планки сайдингу, адже Ваш добробут - це наша репутація !
«Альта - Профіль Україна» по праву і не голослівно займає одне з лідируючих місць на ринку оздоблювальних матеріалів в Україні.*

18 років
З 2004 р. на ринку України
6
Власних представництв в Україні
150
співробітників
358
точок продажу з продукцією компанії в Україні та Європі

Наша місія

Ми перетворюємо наші матеріали в модний одяг для Вашого будинку за допомогою професіоналізму наших співробітників, якісної сировини, високих технологій виробництва та сервісу по всій Україні.

Ми прагнемо бути лідерами у винайденні та виробництві фасадних матеріалів високої якості, включаючи сайдинг, фасадні панелі литі, водостічні системи, софіти та багато іншого

Ми будуємо довготривалі продуктивні відносини з постачальниками та клієнтами, з метою створення унікальної корпоративної культури, націленої на сервісний підхід до клієнтів і стимулювання продаж дилерів

Історія компанії

Поліпшення стандартів та нові можливості

2020

Компанія «Альта-Профіль Україна» отримала почесну нагороду і титул «Успішні Лідери» у номінації «Виробник» на конкурсі «Імена, яким довіряють»

2019

Відкрита перша в Ірландії «Школа монтажників Альта-Профіль» в Західному Ньюкаслі (Ірландія)

Представники «Альта-Профіль Україна» відвідали провідну світову виставку індустрії пластмас та каучуку К-2019 в м.Дюссельдорф (Німеччина).

2018

Представники «Альта-Профіль Україна» відвідали міжнародну будівельну виставку «Building Trade Fair» 2018 у м.Белград (Сербія), одну з найбільших контактних платформ в сфері будівництва Східної Європи.

Прийняли участь в будівельній виставці Supernamai 2018 у м.Вільнюс (Литва)

2017

Компанія вибирає курс на експорт продукції в країни Євросоюзу. З'являються перші клієнти з Данії, Німеччини, Великобританії, Ірландії, Латвії та ін.
Крім того продовжує розширюватися мережа власних представництв в Україні - відкривається представництво в м.Харків та готується до запуску представництва в м.Рівне.

2016

«Альта-Профіль Україна» виходить на ринок Євросоюзу. З'являються дилери продукції в Болгарії і Румунії.
Компанія починає брати участь в державних програмах по Енергозбереженню.

2015

Відкривається представництво в Тернополі

2014

Вихід на міжнародні ринки

2013

31 травня 2013 відбулося урочисте відкриття нового виробничого комплексу, який розмістився у м. Вінниця і займає площу - 7592,8 кв.м в т.ч. 1-й пусковий комплекс - 4767,3 кв.м (в який входить екструзійний цех, офісні приміщення, змішувальний ділянка, цех переробки і т.д.)
Цей новий надпотужний комплекс повністю забезпечує необхідні обсяги виробництва, дозволяючи продукції «Альта - Профіль Україна» завжди знаходитись саме там, де Вам необхідно.

2011

«Альта - Профіль Україна» потрапила до Книги рекордів України (детальніше в розділі «Наші Досягнення»).

2009

«Альта - Профіль Україна» стрімко завойовує ринок та через 2 роки після відкриття першого заводу, прийняла рішення про створення нової власної виробничої бази у м. Вінниця на площах колишнього ГПЗ -18.

2008

Невдовзі після відкриття заводу «Альта - Профіль Україна» почала використовувати сучасне обладнання таких лідерів екструзійної промисловості, як компанії «Тайсон» , «Мікросан» , «DER - SAN» та інших.

Зародження вітчизняного виробництва сайдингу і фасадних матеріалів

2007

Компанія «Альта - Профіль Україна» розпочала власне виробництво ряду оздоблювальних матеріалів з ПВХ на територіальній базі ЗАТ «Броварський завод пластмас».

2005

I по сьогодні наша компанія щорічно бере участь у Міжнародних будівельних виставках найвищого класу.
2005, 2007, 2008, 2011, 2012 рока – «Альта - Профіль Україна» займає перше місце в номінації «Краще представлення продукції. Кращий виставковий стенд».

2004

Початок становлення компанії «Альта - Профіль Україна» . У перші роки життя компанії основним напрямком діяльності була оптова торгівля оздоблювальними матеріалами з пластмас - пластикові панелі, підвіконня, сайдинг, фасадні панелі литі, вагонка, пластикові відкоси і т.д..

Досягнення

Підприємство року

Підприємство року

ТОВ «Альта -Профіль Україна» здобула перемогу над конкурентами і зайняла переможне п'яте місце серед 350 000 підприємств України, отримала статус і нагороду «Підприємство року 2010» - «За досягнення переваги над конкурентами».

Висока конкурентоспроможність

Висока конкурентоспроможність

Компаниї «Альта-Профіль Україна» присвоєно знак відповідності «Висока конкурентоспроможність» продукції - сайдинг вініловий ТМ «Альта- Сайдинг» і «KANADA плюс».

Керівник року

Керівник року

Генеральний директор ТОВ «Альта -Профіль Україна» нагороджений сертифікатом «Керівник року 2010 » , і удостоєний Ордена «Почесний Хрест»