Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Газонні решітки > Газонна решітка универсальна
газонная решетка на террасе
газонная решетка для площадок
газонная решетка для садовых дорожек

Газонна решітка

- універсальна

Універсальна газонна решітка - це універсальне покриття, яке захистить Ваш газон від витоптування та пом'якшить удар при випадковому падінні Вашої дитини на дитячому майданчику, створить відтік зайвої води і неслизьку поверхню при розміщенні в водній зоні.

Ціна - 76.68 грн/шт

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

газонная решетка Альта-Профиль
Газонна решітка універсальна
Параметри решітки
Розміри: (Русский) 333х333х10,5 мм
Максимальне навантаження: (Русский) до 12,5 т/м2
Маса: (Русский) 0,3 кг
В упаковці: 18 шт.

Решітка як декор

Решітку можна використовувати для декоративного оформлення території, облаштування квіткових клумб, паркових зон, не призначених для прогулянок, тобто там, де навантаження на газон зведена до мінімуму.

Легкість монтажу / демонтажу

Монтаж даної решітки не вимагає особливих зусиль. Гнучкість решітки дозволяє покривати непідготовлену поверхню. Решітка приймає форму тієї поверхні, на яку укладається, при цьому не ламається і здатна під дією температурних режимів розширюватися і стискатися, зберігаючи тим самим доглянутість території.
При бажанні, декоративне покриття можна легко прибрати і отримати швидкий доступ до каналізаційних комунікацій або будь-яким іншим поверхням, покритим даної гратами.

Універсальна газонна решітка має дуже широку сферу застосування, так як може укладатися на будь-яку поверхню, не вимагаючи при цьому додаткової її підготовки. Цим покриттям успішно вистилають дитячі майданчики, територію навколо спортивних снарядів, поля для міні-футболу, гольфу, тенісу. Також застосовується для створення майданчиків для барбекю, місць для пікніків, кемпінгів, місць проведення ярмарків і виставок під відкритим небом і інших громадських зон відпочинку. Такі грати здатна приймати форму поверхні, на яку покладена, тому без проблем встановлюється на похилі ділянки.

Особливості універсальної решітки

  1. Надзвичайна простота в монтажі - ніякої додаткової підготовки грунту або вкопування в грунт не потрібно, достатньо просто укласти елементи решітки на відносно вирівняну поверхню. Осередки заповнюють грунтом, висівають траву, поливають і до проростання трави вберігають від навантажень. Згодом траву легко підстригати, поливати й удобрювати. Якщо цілі висаджувати газон немає, грати можна заповнити дрібною галькою або керамзитом. Також універсальну грати часто використовують для швидкої організації місця вечері або пікніка, розклавши її прямо на траву.
  2. Має найбільш широку сферу застосування, так як є одночасно і міцною, і легкої по вазі. Решітка витримує механічне навантаження до 12,5 тонн на 1 м. Кв.
  3. Зручні розміри елементів решітки (333 x 333 x 10 мм) дозволяють встановлювати її практично в будь-якому місці, де це необхідно.

Співробітництво

Газонная решетка универсальная

Заміна в разі браку

Якщо ви виявите брак (хоча ймовірність цього вкрай мінімальна), компанія «Альта-Профіль» завжди замінить товар абсолютно безкоштовно.
Газонная решетка универсальная

Рекламна підтримка

Постійна рекламна підтримка від виробника допоможе підтримувати попит на високому рівні.
Газонная решетка универсальная

Єдина ціна продажу

Для дилерів встановлені єдині ціни продажів. Забудьте про демпінг конкурентів. Ви отримуєте гарантований прибуток з кожної партії товару.
Газонная решетка универсальная

Унікальний товар

Розробка компанії «Альта-Профіль» не має аналогів на вітчизняному ринку. Ви отримуєте нову нішу, в якій можна дійсно заробити.
Газонная решетка универсальная

Об'єми від 1 грн. / міс.

Товар можна замовити в зручному для вас обсязі в залежності від попиту. Це гарантія швидкого товарообігу і підвищення купівельного інтересу до нового товару.
Газонная решетка универсальная

Демонстраційний стенд

Ви безкоштовно отримуєте демонстраційний стенд із зразками вуличного декоративного покриття. Вашим покупцям буде зручно вибирати!

Замовити газонну решітку

Форма замовлення

З цим товаром також купують