Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Виробництво сайдингу

« АЛЬТА - ПРОФІЛЬ УКРАЇНА » - краще виробництво сайдинга в Україні

Виробнича база компанїї “Альта-Профіль Україна” це потужний сучасний комплекс з виготовлення будівельних матеріалів з пластмас. Підприємство спеціалізується на випуску сайдингу, софітів, лиштви і відкосів, водостічних систем, бордюрної стрічки, парканів та огорожі. Сучасне повнофункціональне виробництво розташоване в м.Вінниця та займає площу понад 7,5 тис. кв.м.

Включає в себе екструзійний і змішувальний цехи, цех переробки, відділ інновацій та контролю якості, власний логістичний центр. Обладнаний сучасними приладами від світових лідерів екструзійної промисловості: Theysohn, Opdenhoff, MTI,PENTA, Microsan та інші. Крім того, змішувальний цех, який оснащений високоточними системами дозування та зважування компонентів, налічує новітні міксерні установки. Особливе місце у виробничому комплексі займає контроль якості. Для виготовлення високоякісної продукції був впроваджений комп’ютерний контроль на всіх етапах виробництва, починаючи від перевірки сировини і закінчуючи тестуванням готової продукції. Завдяки цьому отримуємо високу якість та екологічну безпечність.

За останні 10 років доля ринку компанії “Альта-Профіль Україна” відносно конкурентів, складає більш ніж 67 % . Власні виробничі потужності, дозволяють нам випускати самий широкий асортимент продукції на ринку України та підтримувати його в потрібній кількості на складах. Наша продукція відповідає світовим стандартам якості, що підтверджують відповідні Сертифікати від державних лабораторій та інша технічна документація.

Ми завжди слідкуємо за трендами, які кольори більш сучасні та актуальні, тому можемо запропонувати Вам завжди цікаві рішення.

Контроль якості кольорів, постійне тестування своєї продукції, високий рівень та організація безвідходної переробки сировини, як неодмінної складової технологічного процесу, допомагає нам завжди бути попереду наших конкурентів. Чіткий облік, з впровадженням CRM-системи, допомагає нам організувати якісний процес комунікації та визначати найбільш ефективні канали інформації.
Крім того, ми постійно працюємо над розробкою нових видів продукції та пошуком нових ринків збуту.

Компанія “Альта-Профіль Україна” пропонує послуги з розробки та виробництва Вашої продукції в сегменті Privat Label. У Вас є унікальна можливість створити продукцію під Вашою власною торговою маркою на сучасному обладнанні.

Производственный комплекс компании Альта-Профиль в Виннице
Фотография оборудования на производстве сайдинга компании Альта-Профиль Украина
Процесс изготовления сайдинга Альта-Профиль Украина
Производственный комплекс компании Альта-Профиль в Виннице
Фотография оборудования на производстве сайдинга компании Альта-Профиль Украина
Процесс изготовления сайдинга Альта-Профиль Украина

Вдало розташований, потужний логістичний комплекс «Альта - Профіль Україна»

Компанія має свій логістичний комплекс , що складається з складу сировини, складу готової продукції, регіональних складів, власного автопарку .

Для своєчасного задоволення попиту численних споживачів і підтримання оптимальних складських запасів, ми впровадили передові системи управління товарними потоками .

Изготовление сайдинга Альта-Профиль Украина
Компьютеризация производственных процессов сайдинга Альта-Профиль Украина
Экструдер на производственной линии сайдинга Альта-Профиль Украна

ЯК МИ ДОСЯГЛИ таких результатів ?

2004

Свою історію компанія почала в 2004 році як торгова компанія. Основним напрямком діяльності була оптова торгівля оздоблювальними матеріалами з пластмас ( пластикові панелі, підвіконня, сайдинг, фасадні панелі литі, вагонка, пластикові відкоси і т.д. )

2007

Вже в 2007 році компанія «Альта - Профіль Україна» розпочала власне виробництво ряду оздоблювальних матеріалів з ​​ПВХ на територіальної базі ЗАТ «Броварський завод пластмас» .

2009

«Альта - Профіль Україна» стрімко завойовує ринок і через 2 роки після відкриття першого заводу, прийняла рішення про створення нової власної виробничої бази в м. Вінниця на площах колишнього ГПЗ 18.

2013

31 травня 2013 відбулося відкриття нового виробничого комплексу в м. Вінниця .

2015

Компанія бере курс на експортну діяльність.
Зараз, ГК «Альта - Профіль Україна» - це високотехнологічне виробництво, чию продукцію можна знайти у всіх областях України, а також в країнах ЄС.