Графік роботи в Карантин

Он-лайн заявки приймаємо цілодобово !!!

Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Виробництво сайдингу

« АЛЬТА - ПРОФІЛЬ УКРАЇНА » - краще виробництво сайдинга в Україні

Виробнича база Групи компаній «Альта-Профіль Україна» - це потужний сучасний комплекс з виготовлення будівельних матеріалів з пластмас, що займає площу понад 7,5 тис.кв.м. Зокрема підприємство спеціалізується на випуску сайдингу, софітів, лиштв та відкосів, водостічних систем, бордюрної стрічки, і т.д.
Сучасне повнофункціональне виробництво розташоване в м. Вінниця та включає в себе екструзійний і змішувальний цехи, цех переробки, відділ інновацій та контролю якості, власний логістичний центр і т. Д.
На заводі розташовані екструзійні лінії по виробництву сайдингу і комплектуючих , водостічних труб і ринв , бордюрної стрічки і.т.д.
Також невід'ємною частиною виробництва є обладнаний за останнім словом техніки змішувальний цех , оснащений високоточними системами дозування та зважування компонентів, новітніми міксерними установками .
Особливе місце у виробничому комплексі займає контроль якості . Для виготовлення високоякісної продукції впроваджений комп'ютерний контроль якості на всіх етапах виробництва, починаючи від перевірки сировини і закінчуючи тестуванням готової продукції .
Все виробництво оснащено обладнанням від світових лідерів екструзійної промисловості , таких як : Theysohn, Opdenhoff, MTI, PENTA, Microsan і ін .., яке забезпечує не тільки високу якість продукції, але і екологічну безпечність .

Производственный комплекс компании Альта-Профиль в Виннице
Фотография оборудования на производстве сайдинга компании Альта-Профиль Украина
Процесс изготовления сайдинга Альта-Профиль Украина
Производственный комплекс компании Альта-Профиль в Виннице
Фотография оборудования на производстве сайдинга компании Альта-Профиль Украина
Процесс изготовления сайдинга Альта-Профиль Украина

Вдало розташований, потужний логістичний комплекс «Альта - Профіль Україна»

Компанія має свій логістичний комплекс , що складається з складу сировини, складу готової продукції, регіональних складів, власного автопарку .

Для своєчасного задоволення попиту численних споживачів і підтримання оптимальних складських запасів, ми впровадили передові системи управління товарними потоками .

Изготовление сайдинга Альта-Профиль Украина
Компьютеризация производственных процессов сайдинга Альта-Профиль Украина
Экструдер на производственной линии сайдинга Альта-Профиль Украна

ЯК МИ ДОСЯГЛИ таких результатів ?

2004

Свою історію компанія почала в 2004 році як торгова компанія. Основним напрямком діяльності була оптова торгівля оздоблювальними матеріалами з пластмас ( пластикові панелі, підвіконня, сайдинг, фасадні панелі литі, вагонка, пластикові відкоси і т.д. )

2007

Вже в 2007 році компанія «Альта - Профіль Україна» розпочала власне виробництво ряду оздоблювальних матеріалів з ​​ПВХ на територіальної базі ЗАТ «Броварський завод пластмас» .

2009

«Альта - Профіль Україна» стрімко завойовує ринок і через 2 роки після відкриття першого заводу, прийняла рішення про створення нової власної виробничої бази в м. Вінниця на площах колишнього ГПЗ 18.

2013

31 травня 2013 відбулося відкриття нового виробничого комплексу в м. Вінниця .

2015

Компанія бере курс на експортну діяльність.
Зараз, ГК «Альта - Профіль Україна» - це високотехнологічне виробництво, чию продукцію можна знайти у всіх областях України, а також в країнах ЄС.