Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Інформація для Архитекторів

Інформація для Архитекторів

Текстури та моделі фасадних матеріалів для 3-D моделювання

3d 212x300 1
Тут можна завантажити безкоштовно готові моделі і текстури фасадів будинків для 3DS Max і Rhino: панелі під камінь, цеглу, плитку ТМ Альта-Профіль. Текстури доступні для скачування в усіх основних популярних форматах: MAX, FBX, MLT, OBJ.

Альбом технічних рішень по сайдингу і фасадним панелям Альта-Профіль

tech cover
Пропонуємо скачати Альбом технічних рішень з використанням сайдингу ПВХ і фасадних панелей від Alta-Profil: ТМ Alta-Siding, Kanada plus, Flex, BlockHouse, BlockHouse Slim, Alta-Profil. В Альбомі ви знайдете рішення по облаштуванню вентильованих утеплених фасадів стін з використанням вінілового сайдинга і поліпропіленових фасадних панелей під камінь і цеглу. Опис конструкцій, основних вузлів і правил монтажу.

Інструкції з монтажу

instrukcziya sajding i fp1 1 211x300 1
Детальні інструкції з монтажу сайдингу, фасадних панелей, водостоків та ін. матеріалів ГК Альта-Профіль в форматі для друку та відео форматі. Всі інструкції доступні для скачування.

Сертифікати та гарантії

Сертификат соответствия на сайдинг
Якість продукції компанії підтверджено міжнародними і національними сертифікатами та гарантіями. Пропонуємо більш детально ознайомиться з ними.

ГК Альта-Профіль відкрита для співпраці з архітектурними бюро, і пропонує весь спектр необхідної документації по продуктах готових до використання в проектах будинків. До Вашої уваги пропонується Альбом технічних рішень по сайдингу, 3-d моделі і текстури фасадних панелей, Сертифікати на продукцію, Гарантія та ін.
При виникненні додаткових питань щодо співпраці, просимо Вас звертатися за тел. 044-537-70-24 або заповнити форму на сайті, і ми зв'яжемося з Вами для обговорення питань, що Вас цікавлять.

    ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

    captcha