Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Інструкції з монтажу

Інструкції з монтажу

Інструкція з монтажу сайдингу

Детальна інформація про те, як уникнути головних помилок при монтажі сайдингу, як правильно розрахувати необхідну кількість матеріалів, як дізнатися тонкощі обробки дверних і віконних відкосів з використанням фасадних матеріалів Альта-Профіль.

Інструкція з монтажу водостічної системи Еліт

Правила закріплення пластикових водостоків Альта-Профіль, порядок розташування елементів водостічної системи, етапи та особливості складання на землі і безпосередньо на звісі даху.

Інструкція з монтажу водостічної системи Стандарт

Особливості установки водостічної системи, порядок монтажу елементів

Інструкція по монтажу карнізної підшивки софіт

Коротка інструкція обшивки покрівельних звісів за допомогою вінілового софіту. Правила використання кріпильних планок і нарізки панелей софітів.

Інструкція по монтажу фасадних панелей Альта-Профіль

Детальна інформація про те, як правильно обшити будинок фасадними панелями під камінь і цеглу, як змонтувати кутові елементи і віконні відкоси. Інструкція по монтажу цокольного сайдингу як на фундамент, так і на стіну будівлі в цілому. Нюанси монтажу нових колекцій сайдингу під камінь.

Інструкція по монтажу вспененого сайдингу Альта-Борд

Особливості облицювання фасаду спіненим сайдингом під пофарбовану дошку ТМ Альта-Борд. Використання універсальних планок для створення зовнішніх і внутрішніх кутів, сполучних планок і обшивки віконних прорізів.

Інструкція по монтажу системи кріплення фасаду Альта-система

Пропонуємо Вашій увазі керівництво по монтажу пластикової системи кріплення фасаду Альта-система. Це унікальна обрешытка, яка подовжує термін експлуатації всіх видів сайдингу і спрощує монтаж навісного вентильованого фасаду. Дізнайтеся, як правильно її використовувати.

Інструкція по монтажу системи обробки кутів Альта-Декор

Новинка. Система обробки кутів складається зі збірних елементів і пластикової обрешітки. Нюанси монтажу з штукатурних і сайдингову фасадом. Схеми складання елеменов системи в унікальні елементи декору.

Інструкція з монтажу формованого сайдингу

Інструкція з монтажу формованого сайдингу

Інструкція по складанню паркових і садових лавок

Наочна інструкція по складанню паркових і садових лавок. В інструкції вказана комплектація кожної лавки і етапність виконання.

Відеоінструкції

Встановлення передніх панелей Альта-профіль

Як змонтувати фасадні панелі Альта-Профіль, особливості та тонкощі від фахівців.

Система кріплення фасаду

Як правильно розрахувати необхідну кількість сайдинга для обробки будинку від Альта-Профіль

Водостічни системи

Видеоинструкция по монтажу водосточной системы

Подробная видеоинструкция по монтажу сайдинга

Решетка для экопарковки. Усиленная решетка с высоким профилем

Универсальная газонная решетка

Решетка с дополнительным обрамлением

Здійснити монтаж сайдинга будь-якого виду, а також водостічної системи Альта-Профіль можна як за допомогою спеціально підготовленої бригади, так і самостійно. Для того щоб уникнути помилок при інсталяції фасаду необхідно ознайомитися з інструкцією по монтажу, а також рекомендується переглянути відеоінструкцію. За допомогою матеріалу викладеного на цій сторінці Ви зможете дізнатися всі процеси контролю найманих робітників, а також запобігти помилки при самостійному монтажі. Скачайте інструкцію з монтажу сайдингу або водних каналів і майте завжди під рукою зручну брошуру з детальною інформацією про те, як обшити віконні або дверні прорізи, як обробити звіси і карнизи дахів, цоколь і паркан.