Безкоштовні дзвінки за номером 0800 33-79-14

Он-лайн заявки приймаємо цілодобово !!!

Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Фотогалерея

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Дизайн будинку за допомогою сайдинга: ідех і фото

Спадщина минулих років - типові споруди, безликі, однакові будинки, однострої в оформленні - поступово відходять у минуле. Зараз всі прагнуть будуватися за індивідуальними архітектурними проектами, щоб створити яскравий і стильний будинок, який буде виділятися серед інших будівель і свідчити про добрий смак власника. Щоб додати індивідуальність вже побудованому будинку, навіть досить старому, найпростіше відновити фасад. Це і продовжить термін експлуатації житла, і дозволить декорувати його за своїм смаком.

Сайдинг - відмінне рішення для обробки фасаду.фото сайдингу в екстер'єрі.

У пошуку якісної і недорогий фасадної обробки споживачі все частіше зупиняються на сайдинг.Фото будинків з сайдингу, Представлені в цій статті, підкажуть вам, як можна комбінувати кольори в обробці фасаду, поєднувати різні види облицювання.
Різноманітність асортименту даного оздоблювального матеріалу дозволяє втілити найсміливіші дизайнерські задумки і повністю перетворити зовнішній вигляд свого будинку. Сьогодні існує сайдинг декількох десятків квітів, від нейтральних, приглушених відтінків до насичених і яскравих. Більш того, випускаються панелі, що імітують натуральний камінь, цегляну кладку, штукатурку і дерево. Варто тільки подивитися види сайдингу на фото або в каталогах виробників, щоб переконатися в цьому.

Як комбінувати різні матеріали в обробці фасаду

Найпростіший шлях в обробці сайдингом - обшити будинок панелями одного кольору. Але часто хочеться привнести індивідуальність в дизайн будівлі, і можна робити, наприклад, так:

  • зробити акцент добірними елементами темно-коричневого кольору на віконних і дверних отворах, якщо стіни будуть зроблені в світлих тонах, і навпаки - білими, якщо стіни будуть темніші;
  • обробити фронтони, терасу або відкритий балкон планками іншого кольору, ніж інша частина будинку;
  • використовувати горизонтальну і вертикальну укладку панелей. Наприклад, стіни обшити горизонтально, а фронтон - вертикально. Особливо така комбінація підійде для складних фасадів;
  • взяти цокольний сайдинг для нижньої частини будівлі, наприклад, з імітацією під натуральний камінь темного кольору, а на стіни застосувати світлийсайдинг під дерево, фото такого варіанту ви можете побачити в нашій галереї.
  • цокольний сайдинг успішно застосовують для декорування окремих частин будинку: еркерів, колон, кутів, дверей і вікон.

Багато хто сумнівається - а чи можна комбінувати сайдинг з натуральними матеріалами: штукатуркою, цегляною або кам'яною кладкою? Як показує практика - можна і потрібно! Виходить дуже красиво і оригінально. Ось кілька прикладів:

  • нижню частину будинку обробляємо цокольним сайдингом під камінь, а іншу частину будинку - декоративною штукатуркою;
  • цоколь обробляємо декоративним цеглою або каменем, а основну частину стіни - панелями під дошку;
  • можна перший поверх обробити цегельним облицюванням, а другий - сайдингом;
  • зробити декоративні вставки з натурального дерева або каменю навколо віконних і дверних прорізів і на кутах будинку, решта фасад обшити сайдингом.
  • обробити вікна і двері темним деревом, з нього ж зробити опори ганку або терасу, при цьому будинок для контрасту обшити світлим сайдингом.

Фото будинків з сайдингу, Дизайнерські ідеї і приклади

У нашій фотогалереї Ви знайдетебудинки, обшиті сайдингом, фоторізних прикладів, де використовувався цей матеріал. Ви можете відтворити один з цих зразків при будівництві та ремонті свого будинку.
У яких же архітектурних стилях можна використовувати сайдинг в обробці фасаду? Найчастіше сайдинг використовується для облицювання класичних будинків, будівель виконаних в колоніальному стилі. Звичайно, в таких пафосних старовинних стилях, як готика, бароко, в етнічних варіантах, можливо, він буде недоречний. Але зараз мало хто використовує такі застарілі дизайн-проекти. Для модних нині стилів, таких як конструктивізм, лофт, постмодернізм, хай-тек, мінімалізм сайдинг підійде як не можна краще. Для сучасних проектів характерні величезні вікна, плоска покрівля, лаконічна геометрія, висока технологічність, мінімум декору. Основними будівельними матеріалами для сучасних стилів служать скло, бетон, метал і пластик. Вертикальний сайдинг нейтральних кольорів, цокольні панелі під цегляну кладку і штукатурку в такі проекти впишуться ідеально.
Не бійтеся експериментувати і втілювати свої власні ідеї в дизайні вашого будинку!