Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Фотогалерея

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Дизайн будинку за допомогою сайдинга: ідеї і фото

Спадщина минулих років - типові споруди, безликі, однакові будинки, однострої в оформленні - поступово відходять у минуле. Зараз всі прагнуть будуватися за індивідуальними архітектурними проектами, щоб створити яскравий і стильний будинок, який буде виділятися серед інших будівель і свідчити про добрий смак власника. Щоб додати індивідуальність вже побудованому будинку, навіть досить старому, найпростіше відновити фасад. Це і продовжить термін експлуатації житла, і дозволить декорувати його за своїм смаком.

Сайдинг - відмінне рішення для обробки фасаду.фото сайдингу в екстер'єрі.

У пошуку якісної і недорогої фасадної обробки споживачі все частіше зупиняються на сайдингу. Фото будинків з сайдингу, представлені в цій статті, підкажуть вам, як можна комбінувати кольори в оздобленні фасаду, поєднувати різні види облицювання.
Різноманітність асортименту даного оздоблювального матеріалу дозволяє втілити найсміливіші дизайнерські задумки і повністю перетворити зовнішній вигляд свого будинку. Сьогодні існує сайдинг декількох десятків кольорів, від нейтральних, приглушених відтінків до насичених і яскравих. Більш того, випускаються панелі, що імітують натуральний камінь, цегляну кладку, штукатурку і дерево. Варто тільки подивитися види сайдингу на фото або в каталогах виробників, щоб переконатися в цьому.

Як комбінувати різні матеріали в обробці фасаду

Найпростіший шлях в обробці сайдингом - обшити будинок панелями одного кольору. Але часто хочеться привнести індивідуальність в дизайн будівлі, і можна робити, наприклад, так:

  • зробити акцент добірними елементами темно-коричневого кольору на віконних і дверних отворах, якщо стіни будуть зроблені в світлих тонах, і навпаки - білими, якщо стіни будуть темніші;
  • обробити фронтони, терасу або відкритий балкон планками іншого кольору, ніж інша частина будинку;
  • використовувати горизонтальну і вертикальну укладку панелей. Наприклад, стіни обшити горизонтально, а фронтон - вертикально. Особливо така комбінація підійде для складних фасадів;
  • взяти фасадні панелі для нижньої частини будівлі, наприклад, з імітацією під натуральний камінь темного кольору, а на стіни застосувати світлий сайдинг під дерево, фото такого варіанту ви можете побачити у нашій галереї.
  • фасадні панелі успішно застосовують для декорування окремих частин будинку: еркерів, колон, кутів, дверей і вікон.

Багато хто сумнівається - а чи можна комбінувати сайдинг з натуральними матеріалами: штукатуркою, цегляною або кам'яною кладкою? Як показує практика - можна і потрібно! Виходить дуже красиво і оригінально. Ось кілька прикладів:

  • нижню частину будинку обробляємо фасадними панелями під камінь, а іншу частину будинку - декоративною штукатуркою;
  • цоколь обробляємо декоративною цеглою або каменем, а основну частину стіни - панелями під дошку;
  • можна перший поверх обробити цегляним облицюванням, а другий - сайдингом;
  • зробити декоративні вставки з натурального дерева або каменю навколо віконних і дверних прорізів і на кутах будинку, решту фасаду обшити сайдингом.
  • обробити вікна і двері темним деревом, з нього ж зробити опори ганку або терасу, при цьому будинок для контрасту обшити світлим сайдингом.

Фото будинків з сайдингу, Дизайнерські ідеї і приклади

У нашій фотогалереї Ви знайдете будинки, обшиті сайдингом, фото різних прикладів, де використовувався цей матеріал. Ви можете відтворити один з цих зразків при будівництві та ремонті свого будинку.
У яких же архітектурних стилях можна використовувати сайдинг в обробці фасаду? Найчастіше сайдинг використовується для облицювання класичних будинків, будівель виконаних в колоніальному стилі. Звичайно, в таких пафосних старовинних стилях, як готика, бароко, в етнічних варіантах, можливо, він буде недоречний. Але зараз мало хто використовує такі застарілі дизайн-проекти. Для модних нині стилів, таких як конструктивізм, лофт, постмодернізм, хай-тек, мінімалізм сайдинг підійде як можна краще. Для сучасних проектів характерні величезні вікна, плоска покрівля, лаконічна геометрія, висока технологічність, мінімум декору. Основними будівельними матеріалами для сучасних стилів служать скло, бетон, метал і пластик. Вертикальний сайдинг нейтральних кольорів, фасадні панелі під цегляну кладку і штукатурку в такі проекти впишуться ідеально.
Не бійтеся експериментувати і втілювати свої власні ідеї в дизайні вашого будинку!