У сучасному суспільстві прийнято спочатку оволодіти максимальною кількістю інформації і тільки після цього зробити свій вибір. Фахівці давно визначили п’ять головних критеріїв, за якими слід вибирати фасади. Скористатися ними всіма чи ні – справа кожного, але зверніть на них свою увагу.
Більшість матеріалів досить сильно піддається зовнішньому впливу температур або атмосферних опадів. Наприклад, деревина може крутитися при зсиханні і розбухати при вологій погоді, до того ж піддається впливу шкідників. Також пропонуємо п фасади, часто деформуються при значних перепадах температур. Це призводить до утворення тріщин, відшаровування верхнього шару, здуття, вицвітання, аж до руйнування покриття.
Матеріал, який стійкий до температурних змін – вініловий або акриловий сайдинг. Відомо, що такі панелі можуть витримувати перепади температур від +60 ° С до -50 ° С. При впливі на них занадто високими або низькими температурами можливе розширення або стиснення панелей, але при настанні нормальних умов – первісна форма відновлюється.
Величезною перевагою сайдинга перед іншими матеріалами є і те, що колірна гамма досить різноманітна. Такі панелі дозволять втілити будь-яку дизайнерську задумку, можливо навіть комбінувати композиції з декількох кольорів одночасно, наприклад, виділяючи віконні рами або дверні прорізи. Також, використовуючи сайдинг під каміння і фасадні панелі під цеглу, можна майстерно обіграти зовнішній вигляд цоколя, колон, балконів та інших елементів.
А перш ніж втілювати сміливі ідеї в життя – рекомендуємо подивитися на можливий результат на фото будинків обшитих сайдингом.
Кожен з нас хотів би облицювати фасад надовго. Як мінімум на тридцять років можна забути про зовнішні стіни, якщо вибрати якісний і хороший матеріал.
Але довіряти в цьому питанні пронирливим консультантам не варто. Вимагайте сертифікати, що підтверджують якість матеріалів. А ще краще – попросіть адресу клієнтів, які вже скористалися матеріалами даної фірми і поїдьте до них в гості. Тільки так ви зможете бути на 100% впевнені в якості наданих матеріалів.
Після проходження декількох років дерев’яний або фіброцементний фасад обов’язково потрібно пофарбувати, якщо ви захочете повернути йому первинний вигляд, чого не скажеш про сайдинг. Не важливо, на якому саме вініловій або акриловому сайдинге, ви зупините свій вибір – і той і інший послужить дуже довгі роки. Матеріали такого типу не вимагають ніякої додаткової обробки на протязі багатьох років. Єдине, що потрібно зробити, щоб оновити фасад – помити його струменем води.
Якщо ви хочете утеплити стіни, то краще звернутися до вентильованих фасадів. Така конструкція дозволяє забезпечити належну теплову прошарок взимку і навпаки – збереже прохолоду в будинку в літній період.
Зверніть увагу на те, що фасади, виготовлені з металів, гірше зберігають температурний баланс, ніж фасади із пластику або дерева.
Не забувайте і про утеплювачі. Він дозволить максимально теплоізолювати будинок. Укладання його не складає особливих труднощів: якщо у Вас дерев’яні лати – помістіть утеплювач в щілини між профілями обрешітки. Якщо металева – спершу щільно зашийте фасад будівлі ватою або пінопластом, а по верх вже зміцнюєте обрешітку.
Не ставтеся легковажно до вибору працівників з монтажу фасадів. Якщо зробити роботу якісно – зовнішній вигляд буде радувати вас довгі роки, і навпаки – можливо знадобитися швидка заміна при неправильній установці панелей. Довіряйте свій будинок тим, в кому можете бути впевнені.
Перевіряйте сертифікати у робітників, вимагайте гарантію на установку.
Сподіваємося наші прості поради змогли відкрити завісу невідомого в світі фасадів для вас.