+38 (067) 319-60-5* > Показати

Графік роботи в Карантин

Он-лайн заявки приймаємо цілодобово !!!

Зворотний дзвінок

Способи оплати.

Оплата за безготівковим розрахунком проводитися в касі будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Способи доставки:

1. Доставка в відділення Національних компаній-перевізників по всій Україні національними компаніями-перевізниками Нова Пошта, Delivery.

Детальніше:

Використовуючи сервіс компаній-перевізників, Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. В середньому, доставка займає 2-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару. Вартість доставки товарів розраховується індивідуально виходячи з обсягу замовлення і місця доставки. 2. Самовивіз з складів пердставітельств Альта-Профіль в містах: Бровари, Суми, Тернопіль, Львів, Одеса, Харків, Вінниця,

Детальніше:

Самовивіз можливий з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00, після узгодження замовлення з менеджером. Оплата: безготівкова. Крім того, в представництвах Альта-Профіль Ви можете наочно ознайомитися з продукцією та отримати додаткову консультацію по підбору і монтажу водостічних систем. 3. Самовивезення або спеціальні умови доставки від наших ДИЛЕРІВ в регіонах

Водостічні системи Альта-Профіль

Альта-Профiль > Водостічна система Альта-Профіль

Водостічна система "Eліт" 125/95

Водосточная система Элит от Альта-Профиль

Високоякісна водостічна система від лідера ринку екструзійної промисловості України, що відповідає світовим стандартам якості.

Розмір: 125/95

Колірна гамма: білий, коричневий

Гарантійний термін 15 років

Ціна ринви: від 66 грн. / м.п.

Водостічна система "Стандарт" 115/74

Водосточная система Стандарт от Альта-Профиль

Дана водостічна система найкраще підійде для невеликих будинків. Від системи водовідводу «Еліт» вона відрізняється меншим діаметром труб (74 мм) і ринв (115 мм). На фасаді будівлі вона виглядає дуже акуратно, і при цьому легко справляється навіть з сильним потоком води.

Розмір: 115/74

Колірна гамма: білий, коричневий

Гарантійний термін 15 років

Ціна ринви: від 59 грн./ м.п.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Основні характеристики

Матеріал: ПВХ

Технологія виробництва труб та ринв: Коекструзія

Довжина ринв Еліт / Стандарт: 3 м

Довжина труб Еліт / Стандарт: 3 м

Діаметр ринви Еліт: 125 мм

Діаметр ринви Еліт: 125 мм

Діаметр труби Еліт: 95 мм

Діаметр труби Стандарт: 74 мм

Кольорова гамма: 2 кольори

фото на доме, водосточная система коричневая
пластиковые кронштейны водостоков

1. Прикріпіть перший та останній пластиковий кронштейн до лобової дошки на відстані 15см від країв даху так, щоб створити нахил ринви з розрахунк 3 см на кожні 10 м ринви. Інші кронштейни встановлюються із кроком близько 50-60 см і кріпляться за допомогою шурупів.
При стикуваннні ринв за допомогою муфт та при встановленні воронок ринви обов'язково потрібно змонтувати додаткові кронштейни ринви з обох сторін від даних елементів на відстані 10-12 см.

крепление кронштейнов желоба на стропила

2. Якщо необхідно прикріпити водосток до крокв - використайте металеві кронштейни.

монтаж водосточного желоба Альта Профиль

3. Вставте ринву в кронштейн і натисніть на нього вниз, поки ринва не стане на місце з клацанням.

водосточной воронки монтаж

4. У ринві, в місці призначеному для кріплення воронки, виріжте отвір так, щоб він був не менший за діаметр отвору в воронці. Потім зачепіть кромку воронки за задній край ринви і заведіть його за передній край ринви до характерного клацання.

Крепление воронки водосточной

5. Для з’єднання ринв на місці стику зачепіть кромку муфти за задній край ринви, а потім заведіть передню кромку елемента за передній край ринви і замкніть в замок. При з'єднанні елементів з муфтою не можна заходити за спеціальні обмежувачі з написом "STOP", що нанесені на внутрішній стороні муфти.

угол желоба универсальный

6. По необхідності встановіть універсальний кут ринви. Кут ринви можна використовувати як для зовнішніх, так і для внутрішніх кутів. Вставте один край ринви в спеціальні заокруглення по краях кута до замикання, не заходячи за обмежувальну лінію «SТOР». Інший край кута аналогічним чином з'єднайте з іншою ринвою.

Заглушка желоба универсальная

7. Зачепіть край заглушки за край ринви з одного боку. Потім рухом знизу-вверх надягніть інший край заглушки на ринву і зачепіть краї до клацання.

желоб ПВХ водостока Альта-Профиль

8. Якщо ширина звісу даху унеможливлює монтаж труби безпосередньо до воронки, застосуйте наступн у полідовність елементів: воронка - коліно труби - муфта труби - труба - коліно - муфта - труба.

хомут трубы водосточной системы

9. Для кріплення труби встановіть верхній хомут безпосередньо під коліном водостічної труби. Відкрийте хомут труби, відігнувши його частину. Вставте трубу до характерного клацання. Потім зафіксуйте трубу, заклацніть хомут, і закріпивши шурупом. Верхнє кріпильне кільце монтується так, щоб воно щільно охоплювало трубу. Нижнє кільце встановлюється так, щоб воно вільно охоплювало трубу. Завершіть монтаж водостоків кріпленням зливу до нижнього кінця водостічної труби

Які бувають системи водостоку?

Водостічні системи розрізняються за наступними критеріями:
1. За способом облаштування системи водостоку.
Можна виділити зовнішні або внутрішні водостічні системи.
Внутрішні водостоки відмінно підходять для будинків з плоскими дахами. Для будівель з класичною двоскатною (або багато скатною) покрівлею зазвичай застосовують зовнішній водостік. Він відрізняється простотою монтажу, доступною ціною, легкою ремонтопридатністю, надійністю.
2. За матеріалом, з якого виготовляються водостоки.
Розрізняють водостічні системи зроблені з пластика (ПВХ), з оцинкованої сталі, вуглеводної сталі та з міді.
Найдешевшими зараз є металеві оцинковані водостоки, однак, вони мають і найкоротший термін експлуатації.
Мідні водостоки дуже красиві і надійні, але їх ціна доступна далеко не кожному і вони вимагають постійного догляду.
На даний момент найпопулярнішими є водовідводи з ПВХ (полівінілхлориду), до основних переваг яких можна віднести:
- тривалий безремонтний строк експлуатації;
- простоту монтажу без використання професійних бригад і інструментів;
- привабливий зовнішній вигляд;
- не великий вага;
- доступні ціни.

З чого складаються водостічні системи?

Сучасні водовідводи складаються з багатьох елементів, які всі разом допомагають скласти систему, яка ідеально підійде саме для вашого будинку. Серед них:
- ринва - застосовується для збору опадів з даху
- труба водостічна - для відводу води з ринви в потрібне місце.
- воронка (лійка) - допомагає з'єднати ринву і водостічні труби. На неї приходить найбільше навантаження під час злив або снігопадів, тому особливо важливо, щоб вона не була сполучним елементом, а надійно кріпилася на жолобі.
- з'єднувальні елементи для ринв і труб - муфти та кути ринви, муфти і коліна для труб.
- кріпильні елементи - хомути і кронштейни та ін.

Як вибрати і укомплектувати систему водовідведення?

Кожен елемент водостічної системи має своє призначення і ціну, тому дуже важливо при виборі марки водостоку порівнювати ціну на всю систему в зборі, а не на окремі її елементи.
Якщо ви добре знаєте, які елементи водостоку потрібні для вашого будинку, ви можете купити їх онлайн в нашому інтернет магазині. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжется менеджер для перевірки комплектації елементів водостоку і обговорення умов доставки.

Де купити пластикові водостоки Альта-Профіль?

Як ми вже писали вище, їх можна купити онлайн або ж в широкій мережі роздрібних магазинів по всій Україні.
Альта-Профіль має власні представництва у Вінниці, Сумах, Львові, Тернополі, Одесі та Харкові де водостоки продаються за ціною виробника.
Крім того, Ви можете купити водостоки в широкій дилерській мережі, підібравши магазин в своєму місті. Для цього перейдіть на сторінку «Де купити?» І введіть Вашу адресу. Система видасть найближчі до Вас точки продажів.

Розрахувати вартість і замовити

Розрахувати вартість і замовити

Вкажіть параметри

Рекомендуем для крыши площадью до 90 м2 использовать водосточную систему "Стандарт". Для домов, площадь которых больше 90м2, лучше выбирать водосточную систему "Элит"

1
2
3

Розрахувати вартість і замовити

Оберiть тип будiвлi

1
2
3

Розрахувати вартість і замовити

Вкажіть параметри

Выбор по цвету

А, м.

В, м.

C, м.

D, м.

E, м.

F, м.

G, м.

I, м.

H, м.

X, м.

1
2
3

За вашим параметрам ми рекомендуємо:

ЗАМОВИТИ ВОДОСТІЧНУ СИСТЕМУ

Виберіть область, щоб дізнатися адреси найближчих до Вас дилерів
Ваша область
Не знайшли магазин в вашому місті?
Зателефонуйте
+38 (044) 537-70-24
+38 (044) 537-70-2*
і ми переведемо Вас на найближчого дилера.

Форма замовлення

Завантажити креслення

Форма замовлення

Завантажити результат

Форма замовлення

Завантажити креслення

Залишились питання?

Купити водостік в Києві

Водостічні системи - це сукупність жолобів, труб, сполучних і допоміжних елементів (фітингів), які застосовують для відводу води з покрівлі будинку під час дощу або при таненні снігу. Для того, щоб струмені води не потрапляли на стіни будинку, не підмивали фундамент, вода повинна відводитися в бік. Інакше прямо біля будинку будуть утворюватися калюжі і бруд, розмиватися доріжки, псуватися зовнішній вигляд і значно зменшиться безремонтний термін експлуатації самого будинку. Для відводу в каналізацію дощової води і служить водостік. Ціна на них може істотно відрізнятися в залежності від матеріалу, різної пропускної здатності, інших факторів.
Компанія Альта-Профіль виробляє високоякісні пластикові водостічні системи, ціна яких при цьому цілком доступна і конкурентна. Завоювати довіру клієнтів компанії допомагає постійний контроль якості, впровадження новітніх технологій в систему виробництва, оптимальне співвідношення ціни і якості продукції.

Водостічні системи із ПВХ: основні переваги

 • виготовлені з особливо міцного ПВХ, завдяки спеціальному складу матеріалу, який надає виробу підвищену ударостійкість;
 • дані системи стійкі до УФ-випромінювання і мають тривалий термін експлуатації - більше 25 років. На доказ впевненості в цьому компанія маркує всі фітинги водостоку своїм логотипом;
 • труби і жолоби покриті стрейч-плівкою і упаковані в поліетиленовий рукав, щоб уникнути появи подряпин;
 • у системи немає зовнішніх і внутрішніх кутів, правих і лівих заглушок - натомість є один універсальний кут і одна універсальна заглушка. Це дуже зручно при розрахунку й монтажі водостоку;
 • на всіх сполучних елементах стоять гумові ущільнювачі, що гарантує абсолютну герметичність;
 • на всіх комплектуючих системи нанесені обмежувальні написи STOP для зручності і простоти монтажу;
 • поздовжні ребра жорсткості на жолобі забезпечують додаткову міцність конструкції і запобігають налипання забруднень і листя на внутрішню поверхню;
 • монтаж системи можна провести своїми руками завдяки інструкції опублікованій на сайті. Важливо при монтажі не забути встановити ущільнювачі, що запобігають протікання системи, і дотримуватися послідовність дій, зазначену на сайті.

Розміри водостічних систем для даху

Альта-Профіль пропонує своїм клієнтам два види водостічних систем власного виробництва - це «Еліт» і «Стандарт». Водостічна система «Стандарт» має наступні параметри:

 • Жолоб водостічний, діаметр 115 мм
 • Водостічні труби, діаметр 74 мм

Вона ідеально підійде для малих архітектурних форм, гаражів, альтанок, прибудов, а також для будинків з площею ската даху до 80 м. Кв.
Для будинків побільше, потрібно встановлювати водостічну систему «Еліт», яка має такі параметри:

 • Діаметр жолоба - 125 мм
 • Діаметр труби - 95 мм

Чим більше діаметр, тим більший потік води здатні проводити водостічні системи. Ціна на водостоки в даному випадку відрізняється тільки через різницю їх діаметрів.
Кожна їх систем випускається в білому і коричневому кольорі, що дозволяє підібрати вдале колірне рішення практично до будь-якого дизайну будинку.

Організовані водостічні системи

Сучасний легкий і красивий пластиковий водостік прикрасить практично будь-яку покрівлю:

 • індивідуального житлового будинку, дачі;
 • гаража і господарських будівель;
 • магазинів і кіосків;
 • великої комерційної нерухомості;
 • при оформленні вхідної групи, прибудов та окремих елементів висотних будинків.

Де купити якісний водостік

У Києві водостічні системи купити можна в одному з магазинів дилерської мережі. Крім того, в Києві знаходиться головний офіс компанії, де можна отримати довідкову інформацію і професійні рекомендації. Якщо ви не житель Києва - не біда, водостік купити можна також в інших містах України, таких як Одеса, Вінниця, Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Суми, Львів, Житомир, Харків та ін. Дилерська мережа покриває всю територію України, так що продаж водостоків і їх доставка можливі в будь-яке місто країни.
Фахівці в регіонах, які пройшли навчання в центральному офісі компанії, проконсультують вас з будь-яких питань вибору, прорахунку, монтажу і експлуатації водостічних систем.
Багаторічний досвід роботи на ринку України дозволив компанії зібрати команду професіоналів, заслужити довіру клієнтів, встановити високу планку якості продукції. Ми гарантуємо, що, звернувшись в Альта-Профіль, ви залишитеся задоволені!