Зворотний дзвінок

Як вибрати безпечний сайдинг

Давайте розглянемо ті речовини, які можуть отруювати наше життя, перебуваючи поруч з нами щодня:


   
 • Формальдегід – впливає негативно на шкірні покриви, дихальні шляхи, слизову оболонку очей.

 •  
 • Ацетальдегід – токсичний канцероген, викликає негативну реакцію при взаємодії з шкірним покривом.

 •  
 • Толуол – порушує роботу центральної нервової системи, негативно впливає на кровоносні судини.

 •  
 • Фенол – викликає запаморочення, болі, кашель, впливає негативно на нервову систему.

 •  
 • Дибутилфталат – канцероген, негативно впливає на шкірні покриви.


Всі ці речовини здатні завдати значної шкоди здоров’ю людини, але, тим не менш, міститися в різних компонентах навколишнього середовища. Якщо гранично-допустимі норми концентрації не перевищено – боятися нічого.

Як перевірити наскільки безпечні оздоблювальні матеріали я хочу купити?


Для того, щоб бути впевненим, що придбані матеріали не завдадуть шкоди Вашому здоров’ю, слід звертати увагу на присутність гарантії якості у вигляді сертифіката на продукцію. Його видає УкрСЕПРО після детальної перевірки всіх складових тих чи інших матеріалів. Не слід економити і купувати продукцію у неперевірених постачальників, які не мають підтверджуючих документів, оскільки можна потім гірко пошкодувати.

Чи існують сертифікати безпечності на сайдинг?


Природно, що якісний сайдинг , пропонований компанією Альта-Профіль, повністю сертифікований і відповідає усім нормам безпеки. Зверніть увагу, в кожному сертифікаті зазначено кількісний вміст тих чи інших складових, Ви можете самі переконатися в безпечності продукту, порівнявши дані з гранично-допустимими нормами з будь-якого ресурсу, яким довіряєте.

Де немає шкідливих речовин?


Якщо Вам скажуть, що шкідливих речовин немає в тому чи іншому оздоблювальні матеріали – не вірте. Всі фасадні покриття містять якісь домішки, але кількість їх не значне. І, якщо продукт сертифікований, боятися нема чого. До того ж, зовнішня обробка знаходиться з зовнішньої сторони будинку і не стикається безпосередньо ні з меблями, ні з одягом жителів, не кажучи вже про контакт з шкірних покривів.

А якщо сайдинг загориться, чи будуть виділятися небезпечні для життя речовини?


Сам по собі сайдинг – не горючий матеріал, але при впливі відкритого джерела вогню може плавитися. В цей час можливе виділення шкідливих речовин, але їх кількість не більше ніж при горінні деревини, яка виділяє при горінні важкі моли. При припиненні впливу відкритим вогнем сайдинг перестає плавитися.

Я можу використовувати вініловий сайдинг для південного регіону, де температури можуть досягати +60 градусів Цельсія?


Судячи з даних досліджень, для вінілового сайдинга +60 градусів Цельсія – це верхня норма температури, досягати яку не рекомендується. До того ж, де гарантія, що температура не перевищить +60 градусів? У такому випадку, краще використовувати акриловий сайдинг, що витримує до 80 градусів Цельсія.

Хто може гарантувати безпеку і якість сайдинга?


В першу чергу, звичайно ж, такі компанії як наша – Альта-Профіль. Не варто ставитися до питання екологічної безпеки дуже легковажно – це повітря, яким будуть дихати Ваші діти. Тому на перше місце, все таки, треба ставити не тільки вартість, але і довіру до бренду. Компанія Альта-Профіль працює на ринку більше 10 років, і це, погодьтеся, багато про що говорить. До сих пір не було пред’явлено жодних претензій до якості продукції, що виробляється.