Зворотний дзвінок


Логотип сайдинг Блок Хаус слим BlockHouse slim
Логотип сайдинг Блок Хаус BlockHouse
Логотип сайдинг Флекс Flex
Логотип сайдинг Канада плюс Kanada
Логотип Альта-Сайдинг Alta Siding
Альта-Профiль > Купити сайдинг в Рівному и Рівнеській області

Купити сайдинг у Рівному та Рівненській області

Якщо ви зупинили свій вибір на сайдинг - розглянемо докладніше інформацію про нього. Сама схема укладання панелей ялинкою виникла в Америці. Після появи європейських іммігрантів продаж сайдингу поширилася по всьому світу. Спочатку це були дерев'яні дошки. Далі, з розвитком хімічної промисловості, процес удосконалився, і, коли хімія дозволила здійснювати експерименти з поліфінілхлорідом коекструзійний методом - з'явився практично той рецепт сайдингу, який ми можемо спостерігати на полицях магазинів зараз.
Сьогодні купити сайдинг в Рівному так само просто, як в будь-якому іншому місті України і світу. Цей облицювальний матеріал роками завойовував свою популярність не тільки своїми якісними і кількісними характеристиками, але і вартістю. Ціна на сайдинг, в порівнянні з натуральними матеріалами, відносно невисока, а ось якість - прекрасне. Основною перевагою є і те, що він служить довгі роки. Виробники заявляють цифри перевищують тридцять років.
Також важливо і те, що фасади облицьовані цим матеріалом не піддаються нападам гризунів, крім того, грибок і пліснява теж не турбують господарів таких будинків.
Особливістю цього матеріалу є ще й те, що він не займається при впливі відкритого вогню, що має важливе значення в посушливих районах, не страшні йому і низькі температури, можна не побоюватися появи тріщин.

Заказати сайдинг

Виберіть область, щоб дізнатися адреси найближчих до Вас дилерів
Ваша область
Або звертайтесь за телефоном
+38 (044) 537-70-24
+38 (044) 537-70-2*
і ми підберемо для Вас матеріали і способи доставки.

Форма замовлення

ФОТОГАЛЕРЕЯ

    ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

    captcha