![Летний съезд региональных представителей Альта-Профиль Украина](https://alta-profil.ua/wp-content/uploads/2016/07/image-0.02.01.029ce5a1b4aaf353ab805c61a39b1c572b1533eba85481fc721c24ac4c68d663-V-300x169.jpg)
12.07.16 в м Вінниця відбувся VII з’їзд регіональних представників Альта-Профіль Україна.
В рамках зустрічі відбувся навчальний семінар «Енергоефективна оселя», на якому висвітлювалися питання утеплення стін і покрівлі, а також було обговорено шляхи участі в державних програмах з енергозбереження.
Крім того, на зборах були представлені звіти про регіональні особливості ринку фасадних і покрівельних матеріалів, обговорювалися перспективи розвитку компанії, а також стратегії просування сайдингу і водостоку в окремо взятих регіонах.
Регіональні менеджери поділилися досвідом повернення проблемної дебіторської заборгованості, а також принципами побудови комунікації з ключовими клієнтами.
В цілому збори пройшли в конструктивному русслі та сприяли виробленню єдиног плану розвитку компанії на друге півріччя 2016 р.
Підібрати та придбати: