Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Всі новини > Альта-Профіль Україна – 10 років

Альта-Профіль Україна – 10 років

10-лет

У 2014 р. компанія «Альта -Профіль Україна » відзначає свій перший великий ювілей : нам виповнюється десять років.
Це серйозний привід для того , щоб підвести підсумки , оцінити отриманий результат , намітити нові цілі і рухатися далі.
Насамперед , хочемо подякувати клієнтам і партнерам , за вибір нашої продукції та плідну співпрацю. Вся наша робота була і буде спрямована на те , щоб забезпечувати населення якісними , сучасними і доступними матеріалами , що придають відчуття захищеності і затишку дому.
З моменту свого заснування компанія пройшла великий шлях від компанії-експортера фасадних матеріалів до повнофункціонального виробництва з широкою дилерською мережею по всій Україні. Ми набули досвіду і позитивну репутацію на ринку , у нас сформувалися глибокі традиції якості і відповідальності перед клієнтами.
Відмітна особливість «Альта -Профіль Україна» – це гармонійне поєднання високотехнологічного виробництва і якісної сировини з використанням сучасних методів при вирішенні завдань у сфері дистрибуції та маркетингу. В основу роботи компанії покладено прагнення до постійного розвитку та росту.
Обрана стратегія виявилася настільки успішною , що за 10-річний термін компанії вдалося не тільки розвинутися в лідируючого гравця на ринку фасадних матеріалів , а й завоювати повагу і довіру партнерів і клієнтів.

Підібрати та придбати:

картинка перехода