Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Всі новини > «Альта -Профіль Україна» взяла участь у весняній будівельній виставці InterBudExpo 2014

«Альта -Профіль Україна» взяла участь у весняній будівельній виставці InterBudExpo 2014

70e0724a0f6c062e5cded2927fa1fb56

26-29 березня 2014 року. Компанія «Альта -Профіль Україна» взяла участь в традиційній весняній будівельній виставці InterBudExpo 2014 .
Цього року стенд компанії, як завжди, здивував відвідувачів оригінальністю концепції і виконання. Родзинкою стенду стала інсталяція картини Олександра Джикія «Вівальді». Картина була повністю виготовлена ​​з фасадних панелей ТМ Альта -Профіль .
Таке рішення було продиктовано бажанням продемонструвати можливості креативних підходів в оформленні будівель за допомогою наших фасадних матеріалів .
На стенді був представлений не тільки традиційний асортимент компанії , а й основні новинки , саме: дві нові колекції фасадних панелей – «Бутовий камінь» і «Фагот» , а також водостічна система колекції «Стандарт» і нові функціональні елементи колекції «Еліт».
Крім того, протягом виставки було проведено багато ділових зустрічей і переговорів з партнерами та клієнтами компанії . Всі відвідувачі змогли отримати потрібну і корисну інформацію про продукцію , засоби її виробництва і монтажу від кваліфікованих і досвідчених фахівців компанії «Альта- Профіль».

Підібрати та придбати:

картинка перехода