![Альта-Профиль на форуме зарубежных инвестиций в Пекине 2017](https://alta-profil.ua/wp-content/uploads/2017/11/выставка-в-Китае-и-Альта-Профиль-300x225.jpg)
21 -23 листопада керівництво Компанії “Альта-Профіль Україна” прийняло участь в IX ярмарку зарубіжних інвестицій COIFair в Пекіні (Китайська Народна Республіка).
COIFair є платформою для зустрічі представників бізнесу з різних країн світу з метою пошуку цікавих інвестиційних проектів.
В рамках заходу керівники Групи Компаній “Альта-Профіль Україна” представили свою продукцію на спеціальному стенді, який організував Український дім в Пекіні для ознайомлення представників бізнесу з виробничим та інвестиційним потенціалом України в цілому та Вінницького регіону зокрема.
Cлід відзначити, значний інтерес учасників ярмарки до представлених товарів, результатом якого став ряд переговорів на рівні керівників компаній, про можливість імпорту продукції ГК “Альта-Профіль Україна” в Китайську Народну Республіку.
Підібрати та придбати: