![photo_2018-07-09_19-21-48](https://alta-profil.ua/wp-content/uploads/2018/07/photo_2018-07-09_19-21-48-300x225.jpg)
5-6 липня 2018 року відбувся черговий підсумковий з’їзд територіальних менеджерів компанії “Альта-Профіль Україна”.
Основною метою зустрічі стало підведення підсумків діяльності за перше півріччя 2018 року і створення загальної стратегії розвитку на наступне півріччя.
В ході зустрічі, представники компанії з різних регіонів країни поділилися своїм досвідом, обговорили питання і виклали плани розвитку з урахуванням специфіки конкретних регіонів.
Підібрати та придбати: