Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Всі новини > Успішно завершено перший сезон «Школи Монтажників» від компанії «Альта-Профіль Україна»!

Успішно завершено перший сезон «Школи Монтажників» від компанії «Альта-Профіль Україна»!

школа монтажников

Семінари Школи монтажників відбулись в таких містах як: Київ, Суми, Львів, Тернопіль, Одеса, Вінниця, Полтава, охопивши, практично всю територію України. В проекті взяли участь більше сотні монтажників і торгових організацій!
Нагадаємо, «Школа Монтажників» – ексклюзивний проект компанії «Альта-Профіль Україна», який спрямований на навчання й підвищення кваліфікації спеціалістів з монтажу сайдингу, фасадних панелей та водостічних систем.
В рамках проекту «Школа Монтажників» спеціалісти компанії «Альта-Профіль Україна» ознайомили учасників з сучасними тенденціями в утепленні будівель, з продукцією компанії та її конкурентними перевагами, розказали про способи і сфери її застосування. Детально розглядалися способи й професійні нюанси монтажу сайдингу, фасадних панелей та водостічних систем. На кожному семінарі були проведені практикуми, на яких всі учасники мали змогу не тільки поспостерігати за роботою професіоналів компанії «Альта-Профіль», але й особисто провести весь спектр робіт з утеплення й облицювання фасадів будівель (починаючи з обрешітки й завершуючи монтажем софітів й водостоків).
В кожному місті учасники семінарів були максимально залучені й приймали активну участь в навчальному процесі. Всі бажаючі з цікавістю вступали в продуктивну дискусію зі спеціалістами компанії, задавали цікаві запитання, ділилися власним досвідом і спостереженнями, та активно виявляли свою зацікавленість до теми монтажу сайдингу й водостічних систем. Окремо відмітимо практичні заняття, на яких ведучі спеціалісти компанії «Альта-Профіль Україна» навчали тонкощам монтажу. Були розглянуті питання обходу арочних вікон, монтажу кутів більше 90°, варіантів комбінації різноманітних матеріалів й елементів декору та багато іншого.
В результаті пройденого навчання учасники семінарів здобули великий багаж знань й практичних навичок по роботі з сайдингом та водостічними системами. Всі гості семінарів виразили велику зацікавленість в співробітництві з компанією «Альта-Профіль Україна» й впевнились в якості запропонованих продуктів.
Оцінивши підвищену зацікавленість монтажних бригад до навчання, компанія «Альта-Профіль Україна» запланувала розпочати другий сезон «Школи Монтажників» в листопаді 2015 р.
Всі бажаючі пройти навчання в осінньому сезоні «Школи Монтажників» мають можливість залишити заявку на e-mail: gavran@alta-profil.com.ua, вже зараз!

Підібрати та придбати: