Зворотний дзвінок
Альта-Профiль > Корисне > Сторінка енергоефективності
Энергоэффективность

Сторінка енергоефективності

З підвищенням цін на енергоносії перед жителями нашої країни гостро постало нове не вивчене питання - як заощадити на опаленні та при цьому залишитися жити в теплому і комфортному будинку. Це одне глобальне питання розбивається на підмножину дрібних, але при цьому не менш важливих. І на цій сторінці ми спробуємо дати відповіді на деякі з них.
Як утеплити будинок? Скільки коштує утеплити будинок? Що таке енергоаудит і навіщо він потрібен? Як підібрати утеплювач і чим облицювати фасад? - Ось лише декілька з них, які ми спробуємо розкрити на цій сторінці.

Корисна інформація

Енергоаудит, або Куди йде тепло з будинку?

Матеріали, що традиційно застосовуються в будівництві, - цегла, бетон та інше. - запобігають втратам тепла з будинку тільки при дуже великій товщині стін. Наприклад, щоб цегляна стіна була по-справжньому «теплою», її потрібно викласти товщиною аж в два метри! Уявляєте, скільки для такої стіни потрібно цегли! А фундамент під неї ?!

Чи потрібно утеплювати стіни будинку і як швидко це окупиться?

Сьогодні, як ніколи актуальним є питання: чи можна знизити витрати на опалення і якщо так, то як?
Для цього потрібно розібратися куди йде тепло, в тому, що таке точка роси і як вона впливає на теплопровідність. У цій статті ми спробуємо розповісти про все це простою і доступною мовою.

Програма державної компенсації

Мало кому відомо, що в Україні створено національний фонд енергоефективності на фінансування якого виділено 3 мільярди гривень. Робота фонду спрямована на сприяння і фінансову допомогу громадянам в утепленні житла.

Скільки коштує утеплити будинок? Мокрий і сухий метод утеплення.

Як відомо, існують два способи утеплення стін зовні: мокрий (під штукатурку) і сухий (з організацією вентзазору і облицюванням яким-небудь панельним матеріалом, наприклад, вініловим сайдингом).

Вибираємо оздоблювальний матеріал: сайдинг чи штукатурка

Матеріал для утеплення стін вибрати дуже легко ... якщо знаєш про всі плюси і мінуси кожного матеріалу. Тут ми порівняємо різні способи утеплення фасадів, а вибір, як завжди, залишається за вами.

Вибираємо оздоблювальний матеріал: дерев'яний блок-хаус чи сайдинг під блок-хаус?

Будь-який матеріал, створений природою, гарний, привабливий, безпечний. Тому зрозуміле бажання облагородити стіни свого будинку натуральним деревом. Давайте подивимося, які переваги, а також проблеми дає фасад з натуральної деревини

Вибираємо оздоблювальний матеріал: металевий чи вініловий сайдинг.

Металлосайдинг - міцний, привабливий на вигляд, стійкий до перепадів температур. Але чому ж він так рідко зустрічається на житлових будинках?

Як підібрати утеплювач?

Від вибору матеріалу для утеплення залежить, чи буде в будинку тепло і комфортно, а крім того - вартість його облаштування і подальшої експлуатації. У цій статті ми розповімо, як підібрати утеплювач для теплоізоляції стін, для чого розглянемо, які утеплювачі найчастіше застосовуються в наш час і які їхні основні характеристики.

Види утеплювачів

Утеплювачів на ринку безліч. Однак їх можна класифікувати (хоч і умовно), що і зробимо тут.

Мінвата: технічні характеристики

Мінвата сьогодні випускається багатьма виробниками, так що цей утеплювач став вельми популярний. Розберемо її плюси і мінуси, а також характеристики.

Пінопласт, як утеплювач

Напевно, не помилимося, якщо скажемо, що з застосуванням пінопласту для теплоізоляції знайомі всі.

Утеплювач екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол - це той же пінопласт, але за рахунок застосування спеціальних технологій його механічні та теплофізичні властивості краще, ніж у звичайного пінопласту.

Пінополіуретан

Пінополіуретан - це теж один з видів пінопласту. Він продається у вигляді плит з різною жорсткістю. А також у вигляді піни.

Піноізол та міпора

Вашій увазі пропонуємо ще два теплоізоляційних матеріалу, родинних пінопласту: піноізол та міпору.