Зворотний дзвінок

Пінопласт як утеплювач: переваги використання

3
Напевно, не помилимося, якщо скажемо, що з застосуванням пінопласту для теплоізоляції знайомі всі.Пінопласт – це пластик (полістирол), в якому шляхом певної технології отримали пори (бульбашки). У цих порах знаходиться повітря, завдяки якому пінопласт і є утеплювачем.

Плюси пінопласту

 1. Невеликий вага.
 2. Чи не гниє.
 3. Чи не окислюється.
 4. Як утеплювач простий в монтажі.
 5. Чи не схильний до дії вологи.
 6. Легко обробляється (ріжеться простим пристосуванням з ніхромового дроту, через яку пропускається електричний струм. Але можна і простіше: зручно різати гостро відточеним ножем з тонким лезом).
 7. Порівняно дешевий.
 8. Взагалі доступний: купити його можна в багатьох магазинах будматеріалів.

  Мінуси пінопласту

  3

  1. Горить, причому вже при 80 градусах! Висновок: його потрібно укладати між негорючими матеріалами, наприклад, всередині цегляних стін. При зовнішньому утепленні стін – закривати цементно-піщаної штукатуркою або захисно-декоративною обшивкою, наприклад, сайдингом.
  2. Чи не готується, тому не застосуємо сам по собі, як матеріал для несучих конструкцій, а лише у вигляді пустотілих блоків, в які заливається бетон. Або у вигляді листів, які прикріплюються на стіни. Або у вигляді крихти, засипати в стіни між рядами кладки.
  3. вражає гризунами (зокрема, мишами).
  4. Конструкції, утеплені пінопластом, не дихають, будинок стає, як поліетиленовий мішок, в якому для життя обов’язково пристрій якісної вентиляції.
  5. Екологічність вельми сумнівна, т. К. З будь-якого пластику, особливо легкоплавкого, виділяються шкідливі для здоров’я речовини.

  Висновок: пінопластом можна утеплювати будинок тільки зовні. Чи є пінопласт кращим утеплювачем? Ні. Просто потрібно знати, що і для чого ви хочете зробити. Ну і познайомитися з іншими утеплювачами.