Зворотний дзвінок

Який відсоток від загального кошторису становить ціна відсотків для будинку? Навіщо вони потрібні і чому про них не потрібно забувати при будівництві?


Часто домовласники недооцінюють важливість водостоку, а даремно. Правильно підібраний і змонтований водостік значно знизить руйнівний вплив води на стіни і фундамент, продовживши тим самим їх службу. Не варто також забувати, що сьогодні водостік є ще і модним аксесуаром для кожного будинку, доповнює його стиль. Важливо підібрати форму, колір, параметри і матеріал водостоку так, щоб він гармоніював із зовнішнім виглядом будівлі.

У період будівництва, необхідно розрахувати можлива кількість водостоку, дізнатися його вартість. Необхідно врахувати такі моменти, як площа і форма даху, особливості погодних умов і тд.

Протягом тривалого часу на ринку переважали оцинковані водостічні системи. Їх явною перевагою була дуже низька ціна. Але в той же час, вони володіли поруч істотних недоліків: схильність до корозії, значну вагу, висока ціна, неможливість відновлення форми при деформації.
З кожним роком все більш популярними стають пластикові водостоки з екологічно безпечних матеріалів (ПВХ). Вони не схильні до корозії, ультрафіолетових променів, різних кислот і хімічних впливів, добре витримують несприятливі природні впливу і дуже прості в установці, що дозволяє монтувати водостік навіть не фахівцеві.