Зворотний дзвінок

Де купити сайдинг

antiuragannyi-zamok-siding
Після того, як ви ознайомилися з перевагами такого матеріалу як сайдинг, не дивно, що питання, де купити сайдинг виникло само по собі. Перш за все, слід звернути свою увагу на флагмана даної продукції – компанію «Альта-Профіль Украъна». Ця компанія має ряд роздрібних магазинів у всіх великих містах України.
siding-udaroprochnost
Якщо ви хочете заощадити і купити дешевий сайдинг – подумайте двічі. Іноді мінімальна ціна стає синонімом низької якості. Кожна розсудлива людина розуміє, що дешевше собівартості продавати не вигідно. Тому якщо ви побачите в продажу продукцію компанії «Альта-Профіль» за ціною нижчою за офіційну – задумайтеся, що ж за цим криється. Можливо перед вами шахраї, які хочуть обдурити ваші надії і запропонувати підробку.
В чому різниця?
siding-pod-mikroskopom
На перший погляд значно знижена ціна виглядає дуже спокусливо. У деяких точках продажів так звана «економія» може становити до третини вартості. Але не будьте наївні. Як відомо – скупий платить двічі. Перший час відмінність може і не бути такою очевидною. Зате через рік – два експлуатації за зовнішнім виглядом вже можна буде виявити підробку. Тоді як сертифікований матеріал може прослужити до 30 років, низькоякісну фальшивку доведеться міняти вже через рік, два. Подумайте добре, чи потрібна вам така економія.
А що ж робити?
Зверніть увагу на настійну рекомендацію купувати продукцію тільки в тих точках продажів, де є сертифікат якості.
Що вам це дасть:

 • кваліфікований підбір необхідної кількості матеріалів
 • консультація фахівців, що володіють набором відповідних знань
 • повна підтримка у всіх питаннях
 • оригінальна сертифікована продукція
 • якість, гарантована виробником
 • інструкція з експлуатації.

Купити якісний сайдинг не так вже й складно. Тим більше, що роздрібна мережа магазинів «Альта-Профіль Україна» розвинена досить добре. У всіх великих містах України продукція представлена в широкому діапазоні, а в Тернополі, Львові, Вінниці, Сумах, Одесі та Харкові ви можете купити сайдинг в офіційних представництвах компанії.
Підказка від виробника
Бровары Анжио ул.Кутузова 125
Якщо ви побачите сайдинг компанії «Альта-Профіль Україна» на ринку – це не означає, що там підробка. Уточніть наявність сертифікуючих документів, інструкції і спокійно купуйте матеріали. Таким чином, ви вбережете себе від шахраїв. До того ж, навіть фахівці на ринку зможуть надати вам відповіді на ваші запитання. Якщо все ж залишаться нюанси, які потрібно уточнити – звертайтеся на сайт компанії «Альта Профіль Україна» до нашого представника.
Трошки питань і відповідей

Чи є можливість придбати сайдинг у компанії «Альта-Профіль Україна» безпосередньо?

veer-alta-siding
Саме це ви і робите, купуючи продукцію в мережі філій компанії або у торгових представників. До того ж, досить швидко і якісно наші фахівці проконсультують вас з будь-якого питання, допоможуть підібрати потрібний колір і розрахувати кількість матеріалів. У цих магазинах всі сертифікати в наявності, безпека від покупки підробки гарантована. До того, ж досить багато точок продажів і у офіційних дилерів, що дозволяє звертатися до представників прямо в своєму районі, тим самим зменшуючи вартість доставки.

Як мені переконатися, що продукція у продавця оригінальна? Які саме документи запитати?

Почніть з того, що попросіть надати сертифікат якості або його копію.
Потім зверніть увагу на сам продукт, адже він теж багато про що говорить:

 1. Фітинги водостічної системи в обов’язковому порядку проштамповані оригінальним штампом компанії «Альта-Профіль».
 2. Всі панелі сайдингу пофарбовані якісно і рівномірно, на них вибито оригінальний штамп компанії.
 3. Перфорація рівна, краї акуратні і одного розміру по всій довжині.
 4. Бічний зріз панелі однаковий.
 5. Прикладіть пропонований матеріал до віяла із зразками компанії «Альта-Профіль Україна» і порівняйте їх.