Зворотний дзвінок

Міфи про сайдинг

Сайдинг токсичний .
Насправді це не так. Сучасний сайдинг виготовляється з високоякісних матеріалів і не несе ніякої шкоди здоров’ю людей. Про це свідчить те, що матеріал офіційно схвалений санітарної епідеміологічної станцією і пройшов ряд випробувань на токсичність.

Не пропускає повітря.
Багато хто боїться, що використовуючи сайдинг для зовнішньої обробки будівлі, вони не дадуть свому будинку можливість «дихати». Це не так. Адже не дарма ж сайдинг відноситься до вентильованого фасаду. За рахунок того, що матеріал монтується не щільно до стіни і не має герметизації з’єднань, повітря може вільно циркулювати між стіною будинку і панелями. Це не тільки дає можливість будівлі «дихати», а й виключає скупчення вологи в утеплювачі, таким чином запобігаючи процеси гниття і утворення цвілі і грибків.

Погано переносить перепади температур, мороз і сильний вітер.
Вініловий сайдинг відноситься до термостійких матеріалів. Він здатний витримувати температурні коливання від -50 до +50 градусів. Про це свідчать не тільки лабораторні випробування, але і більш ніж 20-річний досвід використання сайдингу на Крайній півночі і Алясці. За умови виконання елементарних принципів монтажу сайдингу, він здатний витримувати великі температурні перепади і вітрові навантаження. Крім того, деякі виробники використовують спеціальні антиураганні замки, що забезпечує додаткову стійкість матеріалу до вітрових навантажень.