Зворотний дзвінок

Очищення водостоків від засмічення? – Це регулярна необхідність чи її можна уникнути при правильному проектуванні

Очищення водостоків – це необхідність, з якою, час від часу, стикається кожен домовласник. Але регулярність цього процесу можна значно зменшити, знаючи кілька простих фактів:

   

 1. Географічне положення. В основному водостічні системи засмічуються опалим листям, гілками дерев і всіляких сміттям подає з дахів. Отже, в більш зелених і густо засаджених зонах ця проблема має велику актуальність.
 2.  

 3. Діаметр ринви водостічної системи. Труби і ринви з меншим діаметром засмічуються набагато легше і швидше.
 4.  

 5. Форми водостічної системи. Важливо щоб зовнішній край жолоби був нижче внутрішнього, так в разі засмічення зливу вода не буде переливатися на стіни будинку.
 6.  

 7. Наявність захисних пристосувань, таких як:
   

 • Захисна сітка ринви -. Виготовлена ​​з жорсткого ПВХ, фіксується в ринві і сприяє мінімальному засміченню, спрощуючи процес чищення
 •  

 • Захисна решітка для водостічних труб. Фіксується у воронці системи і не дає великому сміттю потрапити в трубу і засмітити її.
 •  

 • Спеціальні канавки (система анти-налипання) на внутрішній стороні ринви. – Зменшують площу зіткнення сміття з поверхнею ринви і водному потоку простіше змити його з засміченої ділянки

Фахівці «Альта-Профіль» рекомендують водостоки з наступними параметрами: діаметр ринви 125 мм, труби в 95 мм, з особливою формою ринви, ребрами жорсткості і наявністю захисної сітки або решітки для труби.