Зворотний дзвінок

Як вибрати сайдинг

Обличчя будинку – це фасад і наше завдання зберегти його на довгі роки. Сьогодні одним з найвигідніших варіантів обробки є навісний вентильований фасад.
Обшивка будинку за допомогою сайдингу і фасадних панелей дозволяє не тільки сховати більшість будівельних дефектів і навісити на будівлю «новий фасад», але і випрямити геометрію споруди або візуально змінити його пропорції, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді будівлі.
Сайдінг не шарується, не роздувається, не розщеплюється і не лущиться. Він не боїться впливу вологи, грибка і комах, стійкий до несприятливих погодних умов, не токсичний і не горючий.
Сайдинг, фасадні панелі не змінюють кольору , не тріскаються під впливом температури і можуть використовуватися в будь-яких кліматичних умовах. Сонячні промені ніяк не впливають на якісний матеріал, так як він містить спеціальні добавки перешкоджають викривленню і вицвітання.
Важливою перевагою сайдинга є можливість додаткового утеплення стін зовні , не жертвуючи площею всередині будинку. На відміну від інших фасадів, установка утеплювача під сайдинг проходить набагато простіше і її можна робити в будь-який час року.
Сайдинг простий в монтажі . Термін служби сайдинга в середньому 25 років, фасадних панелей близько 50 (в незалежності від кліматичних умов), – це і визначає економічний підхід до вибору даного матеріалу. Тоді коли всі інші матеріали для фасаду вимагають ремонту і заміни через 5-7 років, сайдинг не потребує додаткової обробки і спеціального догляду і 25 років можна зовсім не замислюватися про збереження свого фасаду.
Однак сайдинг сайдингу ворожнечу. Для того щоб отримати всі переваги сайдингового вентфасада, необхідно розібратися як вибрати сайдинг.

Основні ознаки якісного сайдингу:

  • Товщина сайдінгових панелей повинна бути однаковою по всьому зрізу, а забарвлення – однорідної і однаковою з лицьової та зворотної сторони.
  • Наявність антіураганного замку – тільки з ним сайдинг буде надійно закріплений і встоїть перед поривами навіть сильного вітру і дощу.
  • Наявність оздоблювальних планок і аксесуарів які пропонуються на додаток до сайдингу повинні бути за кольором і фактурою ідентичні кожної колекції сайдингу – тільки тоді Ваш фасад буде мати акуратний і завершений вигляд.
  • Гарантії і сертифікати. При купівлі компанія повинна надати Вам всі необхідні гарантії якості. У багатьох компаній з переліком документів та стандартів можна ознайомитися прямо на сайті.